از آنجایی که آقای کاظمی بیشتر وقتها در کرمان حضور دارند برای افرادی که از استان های دیگر هستند می توانند از مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین استفاده کنید و افرادی هم که کرمان حضور دارند از مشاوره حضوری استفاده نمایند. برای هماهنگی وقت مشاوره می توانید با کلیک کردن بر روی وقت مشاوره و پر کردن فرم مربوط به آن در لیست قرار بگیرید تا برای تاریخ و ساعت مشاوره با شما هماهنگ شود.

وقت مشاوره

پس از خرید هر محصولی از سایت، بلافاصله لینک‌های دانلود در پروفایل‌تان قرار داده می‌شود.

لطفاً از منوی سایت، “پروفایل من” را انتخاب و وارد پروفایل‌تان شده و روی نام محصول خریداری شده، کلیک کنید تا لینک‌های محصول برای دانلود به شما نشان داده شود. سپس با کلیک بر روی لینک‌ها، فایل‌ها را دانلود نمایید.

شما می‌توانید به دفعات این فایل‌ها را از پروفایل خود دانلود نمایید اما توصیه ما این است که یکبار فایل‌های محصول خریداری شده را دانلود کرده و در جای مطمئنی ذخیره نمایید تا اگر در آینده آن محصول از سایت برداشته شد به مشکلی بر نخورید.

من تازه عضو سایت شدم و پیغام زیر را دریافت کردم:

“لینک فعال سازی به ایمیل شما ارسال شد، وارد ایمیل‌تان شده و روی لینک فعال سازی کلیک کنید”

اما با مراجعه به ایمیل‌ام هیچ لینکی از طرف سایت برای من ارسال نشده است؟!

چند حالت برای این اتفاق می‌تواند وجود داشته باشد:

  1. ممکن است ایمیلی که حاوی لینک فعال سازی است، در پوشه spam یا پوشه update در ایمیل‌تان باشد، بنابراین پوشه اسپم را در ایمیل‌تان چک کنید.
  2. ممکن است در هنگام ثبت نام، آدرس ایمیل‌تان را بصورت صحیح وارد نکرده باشید، بنابراین از درست بودن املای ایمیل‌تان اطمینان حاصل نمایید، زیرا ایمیل به همان آدرسی می‌رود که شما در هنگام ثبت نام وارد نموده‌اید.
  3. اگر از طرف سایت ایمیل فعال سازی را دریافت نموده اید اما هیچ لینکی در آن دیده نمی شود، این امر نشانه این است که قبلا اکانت شما در سایت تایید شده است و می توانید وارد سایت شوید.

اگر رمز عبورتان را فراموش کرده اید نیز می توانید نحوه تغییر رمز عبو را در قسمت سوالات متداول مطالعه نموده و رمزتان را تغییر دهید

در صورت رعایت موارد فوق، اگر باز هم این لینک را دریافت نکردید، لطفاً با همان ایمیلی که در سایت ثبت نام نموده‌اید، به بخش پشتیبانی فنی سایت به آدرس admin@kazemicoach.com ایمیل زده و مشکل‌تان را مطرح نمایید.

قبل از پاسخ به این سؤال، از اینکه نظرات خود را با ما در میان گذاشته و با این کار ما را خوشحال می‌کنید، سپاس گزاریم.

اگر نظرتان هنوز منتشر نشده است، ممکن است علت آن یکی از موارد زیر باشد:

  1. سعی گروه آموزشی کاظمی کوچ بر این است که نظرات سایت در اسرع وقت منتشر گردد، بنابراین حداکثر هر ۴۸ ساعت یک بار نظرات منتشر می‌گردد.
  2. اگر نظر شما مغایر با قوانین نظراتِ سایت باشد، نظر شما منتشر نمی‌گردد، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم قوانین درج نظر در سایت را مطالعه نمایید.

اگر رمز عبور به سایت را فراموش کرده‌اید، می‌توانید برای ورود به سایت، اقدام به تغییر رمز عبورتان و ایجاد رمز عبور جدید نمایید.

برای تغییر رمز عبورتان مراحل زیر را انجام دهید:

ابتدا از منوی سایت، گزینه “ورود” را انتخاب و در پنجره ورود، روی گزینه ” اگر رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید، کلیک کنید” بروید.

سپس همان ایمیلی که با آن عضو سایت هستید را به صورت صحیح وارد نموده و دکمه، ” ارسال کد امنیتی” را فشار دهید.

لطفاً پنجره‌ای که اکنون باز شده است را نبندید، بلکه با استفاده از یک مرورگر دیگر یا یک تب جدید، وارد ایمیل‌تان شده و کد امنیتی را که از طرف سایت برای‌تان ارسال شده است را کپی نمایید.

توجه: کد امنیتی را کپی کنید تا در هنگام تایپ، اشتباهِ املایی ایجاد نشود! ضمناً دقت کنید که فقط کد امنیتی را کپی کرده و همراه با آن فضای خالی (space) کپی نشود.

اگر ایمیلی از گروه مشاهده نکردید، حتماً پوشه spam و پوشه update را نیز در ایمیل‌تان چک کنید.

کد امنیتی ارسال شده از طرف سایت را در پنجره‌ای که در سایت قبلاً باز شده بود و تاکید کردیم آن را نبندید، وارد نمایید!

اگر پس از وارد نمودن کد، با پیغام “کد امنیتی اشتباه است، مواجه شدید، ممکن است هنگام کپی کردن و یا چسباندنِ کد امنیتی در جدول مربوطه، یک فضای خالی اضافی (space) نیز کپی شده باشد، بنابراین این فضای اضافی را پاک کنید تا مشکل برطرف شود.

سپس رمز جدیدی در فیلد مربوطه در این صفحه وارد و مجدداً در فیلد پایینی رمز را تکرار و دکمه “رمز مرا تغییر بده” را کلیک کنید.

توجه: رمز جدید باید بیشتر از ۸ کاراکتر و ترکیبی از حروف و اعداد باشد.

اگر در ورود به سایت با پیغام “هیچ حساب کاربری با این آدرس ایمیل یافت نشد.” یا پیغامی مشابه این جمله مواجه شدید، شما جزو کاربرانی بوده‌اید که از زمان عضویت تا کنون، سفارش یا نظری در سایت نداشته‌اید و نیاز به ثبت نام مجدد دارید. خوشحال می‌شویم مجدداً اقدام به ثبت نام و عضویت در سایت نموده و ما را با نظراتِ ارزشمندتان خوشحال کنید.