درباره ما و تماس باما

درباره ی محمد کاظمی:

C360_2017-01-05-20-29-52-957

من محمد کاظمی هستم. از دوران نوجوانی علاقه مند به مباحث روانشاسی شدم و شروع به خواندن کتابهای روانشاسی  کردم در دوران دانشگاه وارد رشته برق شدم. زمان تحصیل در این رشته اصلا علاقه به مباحث برقی نداشتم. بیشتر علاقمند بودم بجای اینکه مدارهای مختلف را تجزیه تحلیل کنم بیایم و سیستم ذهنی انسان را بشناسم و تجزیه و تحیلیل کنم. برای همین، هم زمان با تحصیل، دوره های کوچینگ و NLP (برنامه ریزی عصبی کلامی) و حتی بعضی از آموزش ها و دوره های جانبی از جمله نوابغ فروش را گذراندم در همین زمان دست به کارهای مختلفی زدم که همه ی آنها را نا تمام رها کردم چرا که می دانستم اصلا به آن کارها علاقه ندارم.

دوباره وارد دانشگاه شدم این بار برای خواندن رشته دلخواهم یعنی روانشاسی، وقتی که شروع به تحصیل کردم متوجه شدم خیلی از انسانها دوستدارند در زندگی خودشان تغییرانی را ایجاد کنند اما نمی دانند چطور و از کجا شروع کنند. برای همین تصمیم گرفتم تا مانند یک مربی در کنار انسانها باشم و آموزشهایی را که یاد گرفته ام به مردم کشور عزیزم آموزش دهم. من قصد دارم  کمک کنم تا دنیای اطرافمان جای بهتری برای زندگی کردن باشد. در کنار این ماموریت مجموعه آموزشی کاظمی کوچ را تاسیس کردم.

kazemicoach

به کمک دوستانم در این مجموعه به عزیزانی که می خواهند از خودشان انسان های موفق تر و موثرتری بسازند کمک می کنیم تا سیستم ذهنی خودشان را به صورت ساده و کاربردی بشناسند و سپس به آنها کمک می کنیم تا بتوانند در زندگیشان حال خوبی داشته باشند و به خواسته ها و اهدافشان برسند. چرا که بر این باوریم که انسانها در زندگیشان فقط باید از یک نفر بهتر باشند و آن کسی نیست جز گذشته خودشان.

همچنین به کمک آموزشهای کوچینگ و NLP به شما کمک می کنیم تا بتوانید سطح مهارتهای خودتان را بالا ببرید چرا که هر اندازه که مهارتهای خودتان را افزایش دهید می توانید احساس بهتری نسبت خودتان داشته باشید و انسانهای موثرتر و توانمندتر باشید.

انسانها در زندگیشان فقط باید از یک نفر بهتر باشند و آن کسی نیست جز گذشته خودشان.

انسانها در زندگیشان فقط باید از یک نفر بهتر باشند و آن کسی نیست جز گذشته خودشان.

 

لطفا ما را در فضاهای مجازی دیگر همراهی کنید و در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد و همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.

پست الکترونیکی: kazemicoach@gmail.com

فرم تماس با ما

 

تنها چند ثانیه تا دانلود

دوره رایگان خود هیپنوتیزم

ما هم از ایمیل های مزاحم متنفرم.
حالا دانلود کنید!
close-link