0
چرا به شما خودهیپنوتیزم را توصیه می کنم؟
0
0
logo

چرا به شما خودهیپنوتیزم را توصیه می کنم؟

هیپنوتیزم

۱۳۹۷/۰۲/۲۹

توسط : محمد کاظمی

287 بازدید

چرا به شما خودهیپنوتیزم را توصیه می کنم؟Reviewed by محمد کاظمی on May 19Rating: 5.0چرا به شما خودهیپنوتیزم را توصیه می کنم؟خودهیپنوتیزم یکی از سریع ترین و کارمدترین راههایی است که به شما در جهت تغییر زندگی و رشدمهارتهای فردی می تواند کمک کند. برای هیمن به شما پیشنهاد می کنم این مطلب را حتما بخوانید.

خودهیپنوتیزم چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم در مورد خودهیپنوتیزم صحبت کنیم می بایستی معرفی کلی ار هیپنوتیزم داشته باشیم چون بطور کلی می بینم عموم دیدگای منفی در مورد هیپنوتیزم دارد. متاسفانه از هیپنوتیزم در فیلم های ترسناک و قدیمی و هیپنوتیزم های نمایشی به عنوان یک ابزار ترسناک کنترل ذهن استفاده می کنند که باعث شده است عموم مردم دیدگاهی منفی در مورد هیپنوتیزم داشته باشند. که در واقع این خیانت بزرگی است که در حق تکنیک هیپنوتیزم شده است.

قبل از هر چیز به شما می گویم که هیپنوتزم چه چیزهای نیست:

هیپنوتیزم کنترل ذهن نیست

هیپنوتیزم شستشوی مغزی نیست

هیپنوتیزم خواب نیست

هپینوتیزم سحر و جادو نیست

هیپنوتیزم یک مقوله عرفانی نست

پس هیپنوتیزم چه چیزی است:

هیپنوتیزم یک حالت جذب درونی همراه با تلقین پذیری است

هیپنوتیزم حالت تحت کنترل است: یعنی سوژه به این توافق رسیده که دقایقی کنترل ذهنش را به فرد هیپنوتیزم کننده بدهد و اگر هم نخواهد می تواند کنترل خودش را ندهد.

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی و بی ضرر است.

فرد در هیپنوتیزم هر زمان که بخواد می تواند از آن خارج شود.

 

هر هیپنوتیزم یک خودهیپنوتیزم است یعنی اگر من شخصی را هیپنوتیزم می کنم دلیل بر وجود کارهای عجیب و غریب و سحر آمیز من نیست بلکه من تکنیک ها و روشهایی را آموخته ام که به فرد کمک می کنم که خودش را در حالت خلسه هیپنوتیزمی قرار دهد. در حقیقت هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که می تواند فرد را در حالت متمرکز قرار دهد. و در این حالت می توانید تلقین پذیر شود.

 

چگونه می توانم از خودهیپنوتیزم برای دستیابی به اهدافم استفاده کنم؟

ما از خودهیپنوتیزم اغلب برای تغییر رفتار، احساسات و نگرش استفاده می کنیم. برای مثال: بسیاری از مردم از خود هیپنوتیزم برای افزایش اعتماد بنفس، یا برای یاد گیری مهارتهای جدید و رشد فردی استفاده می کنند. همینطور با خودهیپنوتیزم می توان استرس و اضطراب را کاهش داد و برای غلبه بر عادتهای منفی مانند سیگار کشیدن و پر خوری استفاده کرد.

 

چگونه می توانم خودهیپنوتیزم را یاد بگیرم؟

یک از بهترین راهایی که به شما توصیه می کنم، دوره رایگان آموزش خودهیپنوتیزم سایت را تهیه کنید و از آن اسفتاده کنید. شما از طریق تهیه این دوره می توانید این مهارت را یاد بگیرید.

[button color=”green2″ bgcolor=”#” hoverbg=”#” textcolor=”#” texthcolor=”#” bordercolor=”#” hoverborder=”#” size=”big” align=”center” link=”http://kazemicoach.com/hp” radius=”0″ outer_border_color=”#” icon=”fa-icon-check” icon_color=”#”]همین الان می خواهم در این دوره رایگان شرکت کنم![/button]

.

.

خودهیپنوتیزم یک راه سریع برای تغییر

اگر ذهنمان را به یک کامپیوتر تشبیه کنیم. درون آن پر از برنامه هایی است که از گذشته تا به کنون در آن نصب و اجرا شده است و الان تمام رفتارها، باورها و افکار شما با این برنامه ریزی ذهنی کار می کند. اگر شما دچار فوبیا(ترس) خاصی هستید این بخار برنامه ذهنی نامناسبی است که در ذهن ناهوشیار شما نصب اجرا شده است. شما از طریق استفاده از خودهیپنوتیزم می توانید به راحتی این برنامه ریزیها را تغییر دهید. طی مدت زمانی که بر روی هیپنوتیزم کار کردم به شخصه افرادی را دیدم که از هیپنوتیزم چگونه در حد معجزه نتایج خوبی را دریافت کردند. البته نمی خواهم بگوییم هیپنوتیزم معجزه می کند، نه به هیج وجه! اما می تواند به سرعت تغییراتی را که می خواهید در شما ایجاد کند.

 

محمد کاظمی محمدکاظمی

تاریخ عضویت : ۱۲ اسفند ۱۳۹۷

من محمد کاظمی ، نویسنده، محقق و مدرس در زمینه آموزش رشد مهارتهای فردی هستم و قصد دارم در این وبسایت مطالب کاربردی در این زمینه را با شما در قالب مقالات،کتاب و دوره های آموزشی به اشتراک بگذارم.

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) پیوستن به ایسنتاگرام

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.