کوچینگ

قبل از اینکه در مورد کوچینگ تعالی صحبت کنیم اگر موارد زیر برایتان دغدغه است ادامه مطلب را بخوانید!!

 • الان در شرايطی از زندگي قرار دارم كه احساس سردرگمی ميكنم و نميدانم بايد از كجا و چطور شروع كنم؟
 • هدف مشخصی در زندگي ندارم و نميتوانم اهداف واقعی و مورد علاقه خودم را پيدا كنم!
 • كارهاي عقب افتادهِ مهمِ فراوانی براي انجام دادن دارم اما در عين حال هيچ كاري انجام نميدهم و دچار روزمرگي شدهام. و حتی گاهي وقتها از خودم متنفر ميشوم!
 • آموزشهای فراواني ديدهام و كتابهای زيادی خواندهام اما بجای روشن شدن مسير زندگي ام، بيشتر مسير را گم كردهام! و از آموزش و كتاب خسته شده ام!
 • در تصميم گيريهاي مختلف زندگی ترديد و تعلل زيادی ميكنم، تا حدی كه فرصتها را از دست ميدهم!؟
 • انواع مشاورهها را رفته ام اما مسائل اصلی ام هنوز حل نشده و از تئوريهاي ارائه شده نتيجه ای نگرفته ام!؟
 • اهدافم را تعيين كرده ام، اما نقطه شروع و مسيرهای رسيدن به آن را نميدانم؟! در اولويت بندی كردن هدفهايم دچار ابهام هستم؟
 • به همه هدفهايی كه توی زندگی داشته ام،رسيده ام اما هنوز حالم خوب نيست!!!
 • وقتی كتابی را برای خواندن شروع ميكنم آن را تا پايان نميخوانم؟!
 • ايده های فوق العاده عالی دارم اما هيچوقت آنها را عملی نكردهام. و اين مشكل هميشگی من است!؟
 • از آموزههای موفقيتی و مثبت انديشی اشباع شده ام و تابحال هيچ كمكی به زندگي من نكرده اند!؟
 • هدف دارم اما بين انتخاب و انجام چندين هدف متوقف، و نهايتا دچار بي عملي و هيچكاری نكردن شده ام!
 • دلم تغيير ميخواهد اما از تغيير كردن ميترسم!

فایل صوتی توضیحات دوره:

دانلود فایل صوتی

کوچینگ تعالی در یک نگاه

مخاطب: زوجها/ دانشجويان/فارغ التحصيلان/ صاحبين كسب و كار/ افرادي كه قصد شروع كاري دارند/علاقه‌مندان به آموزش
طول دوره:
۹۰ روز
مدرس و کوچ :
محمد کاظمی
مبلغ: یک میلیون و یک صد و نود هزار تومان بابت ۱۲ جلسه کوچینگ و آموزش

دوره كوچينگ تعالی چيست؟

کوچینگ در واقع به معنی مربیگری است اما در ایران وقتی ما کلمه مربی را می شنویم ذهن ما به سمت ورزش و مربیگری ورزشی می رود اما در واقع باید بگویم که مربیگری می تواند در جنبه های دیگر با هدف توسعه معنی پیدا کند. از جمله مربیگری(کوچینگ) در زندگی ، مربیگری در تجارت ، مربیگری شخصی، مربیگری در سلامت، مربیگری در آموزش ، مربیگری در ارتباط و … . اهميت استفاده از مربی (كوُچ) براي نزديكتر شدن به اهدافمان در رودخانه زندگي به اندازه اهميت استفاده از روغن موتور براي ماشين مان است كه كار اجزاي ماشين را روان ميكند ! چرخدنده هاي زندگي شايد بچرخد، اما با سروصدا و سختي فراوان ميچرخد! دوره كوچينگ تعالی حكم همان روغن موتور را در جريان زندگي دارد .

کوچینگ تعالی چکار می کند؟

براي درك بيشتر نحوه چگونگي كار كردن کوچینگ تعالی، سدي را در نظر بگيريد كه پُر از آب است. اگر دريچه هاي تخليه را به موقع يا با تأخير باز نكنند چه اتفاقي ميافتد!؟ خب معلوم است! علاوه بر خسارت به خود سد و شكستن ديوارهاي آن، هرچه باغ و خانه سر راهش باشد را با خودش مي برد ! حالا تصور كنيد ديوار آن سد شماييد و وقت و عمر شما، انرژی و انگیزه، باورها، توانايي و مهارتها و هرآنچه كه علم و اطلاعات داريد حكم آب پشت سد را دارد. مربی (كوُچ) دو طرف رودخانه اي كه در امتداد سد وجود دارد را با سنگ و توري فلزي يعني با ابزارهاي خودشناسي، استعداديابي، هدفگذاري، آموزش و غيره ديوارهايي ميسازد كه آب پشت سد بيخود هدر نرود و تمام تلاشش هدايت آب پشت سد به مقصدش است. يعني انرژي و توانايي هاي مراجع را بر اساس اصل تمركز با همكاري و همراهي خود فرد به سمت كسب نتيجه هدايت مي كند.

افراد به كدام دلايل از خدمات کوچینگ تعالی بهره می برند؟

اصولا افرادی از دوره کوچینگ تعالی استفاده می کنند که از موقعیت فعلی اش ناراضي هستند و دوست دارد جاي بهتري باشد و نياز به كمك دارد. هركسي با هر سن، شغل و جنسيتي مي تواند يك مربی(كوچ) داشته باشد. در دنيا رواج پيدا كرده كه براي موفقيت در هر زمينه اي يك كوچ انتخاب مي كنند.برای مثال:
 • پدر يا مادري كه از رابطه با فرزند نوجوان خود خسته و كلافه شده و هر راهي را امتحان كرده بي فايده بوده است.
 • مردي كه چند ساله به هر دري مي زند و نميتواند درآمدش را افزايش دهد و الان بدهكار نيز هست.
 • خانم خانه داري كه دوست دارد كار مفيدتري براي خودش انجام دهد اما نمي داند چطور.
 • پسري كه احساس ميكند خيلي دير شده و از خيلي موارد در زندگيش عقب افتاده است.
 • كارمندي كه بين ادامه دادن كارمندي و ايجاد شغل خودش، مردد مانده است .
 • مرد يا زني كه در دوران بعد از جدایی بي انگيزه و پر از ترس است.
هركس به دليلي به يك مربی(كوچ) مراجعه مي كند. دليل انتخاب يك مربي توسط شما چه مي باشد؟

چرا تصميم به برگزاری اين دوره گرفتم؟

می دیدم خیلی از انسان های اطرافم دغدغه هایی دارند که نمی دانند چطور باید آنها را حل کنند.برای همین به فکر افتادم تا دوره ای را طراحی کنم که بتوانم به انسانها کمک کنم تا بتوانند دغدغه ها خودشان را حل کنند.دلیل عمده ای که انسان در زندگی با آن مواجه هستند ترس است.و این ترس میوه ناآگاهی است.وقتی که ما در یک محیط ناآشنا در تاریکی قرار می گیریم، می ترسیم حرکت کنم. چون امکان دارد در کمی جلوتر یک چاه باشد و ما در چاه سقوط کنیم.حال اگر یک نور به کمک ما بیاید خیلی راحت مسیر را می بینم و حرکت میکنیم و در واقع در کوچینگ ما به شما کمک می کنیم تا به آگاهی دست پیدا کنید که بتوانید به راحتی در هرشرایطی حرکت کنید و تمام  مسائل و دغدغه ها خودتان را حل کنید و از زندگی لذت ببرید.

مدت دوره کوچینگ تعالی چند ماه و چگونه برگزار می شود؟

طول دوره ۹۰ روز يا ۳ ماه مي باشد.
شامل:
 • ۱۲ جلسه ۶۰ دقيقه اي كوچينگ تكنفره برای افراد ساکن کرمان به صورت جلسات حضوری و برای افراد استانهای دیگر به صورت تلفنی با شما تماس گرفته خواهد شد.(هفته اي يك جلسه= ۱۲ هفته)
 • ۱۲ فایل فایل صوتی که به صورت آنلان برای شما ارسال خواهد شد. هرهفته یک فایل و انجام تمرینات مربوط به آن.

در جلسات تلفنی چه چیزهایی گفته می شود؟

 • پرداختن به بزرگترين دغدغه و سؤالي كه اكنون در زندگي داريد.
 • افزايش آگاهي نسبت به خود و گرفتن تصميمات هوشمندانه.
 • افزايش مسئوليت پذيري و تمركز بر پيدا كردن راه حل.
 • افزايش قدرت انتخاب
 • افزايش انگيزه

مبلغ سرمايه گذاری برای کوچینگ تعالی:

مبلغ سرمایه گذاری ۱/۱۹۰/۰۰۰ تومان که می توانید براساس انتخاب هر یک از پیکیج های زیر پرداخت نمایید.
پکیج A :
 • تخفیف ویژه برای پرداخت نقدي: ۸۹۰ هزار تومان
پکیج B :
 • پرداخت غیر نقدی که به صورت سه قسط به شرح زیر پرداخت می شود:
مبلغ پرداختی ماه اول: ۴۰۰هزار تومان
مبلغ پرداختی ماه دوم: ۴۰۰هزار تومان
مبلغ پرداختی ماه سوم:۳۹۰ هزار تومان

چطور ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام در این دوره می بایست در ابتدا فرم پش ثبت نام را باز کنید  و تمام اطلاعات مربوط به آن را پر کنید تا بقیه اطلاعات مربوط به دوره و شروع آن برای شما ارسال شود.اکنو برای ثبت نام بر روی فرم پیش ثبت نام کلیک کنید تا فرم برای شما باز شود.

آیا هزينه اين دوره كمی گران نيست؟!

اولا اجازه بدهيد به جاي هزينه بگوييم سرمايه گذاري چون اگر آموزش را هزينه بدانيم، حتي يك ريال هم برايش زياد است.اما اگر به آموزش از دید یک سرمایه گذاری نگاه کنید به شخصه می گویم بهترین سرمایه گذاری برای انسان سرمایه گذاری بر روی افکرشان است.چون این فکر شماست که دارد آینده شما را می سازد.حال چه بهتر که فکری به حال فکرمان بکینم.اما اگر شرايط زندگي خود را به گونه اي ميبينيم كه مثلاً با  پي بردن به استعدادها و علاقهمنديها، روشن شدن مسيرهاي تازه در زندگي و برطرف شدن اصلي ترين دغدغه هاي ذهني بتوانید نتایج فوق العاده ای در زندگیتان بدست بیاوریدو چه بهتر که همین الان در این دروه ثبت نام کنید.زیرا معتقدم ۱۰۰ برابر این سرمایه گذاری در آینده به شما بازخواهد گشت با تغییراتی که در زندگی خود ایجاد خواهید کرد.

ضمانت رضایت شما از دوره کوچینگ تعالی:

لوگو

از آنجایی که ۱۰۰درصد به این دوره معتقدم، این ضمانت و اطمینان را به شما می‌دهم که در صورت عدم رضایت شما پس از گذشت یک ماه از این دوره، تمام مبلغ پرداختی را در همان روز با رضایت کامل به شما بازگردانم.
از این بابت آسوده باشید که هیچ ریسکی انجام نمی‌دهید! اگر دوره مورد پسند شما نبود، کافیست با ما تماس بگیرید و شماره کارت خود را برای ما بخوانید در کمترین زمان ممکن مبلغ واریز خواهد شد.

 

مربی(کوچ) اين دوره كيست؟

محمد کاظمی
 • مدير وبسایت کاظمی کوچ
 • نویسنده کتاب معجزه ای بنام انسان
 • پژوهشگر، مدرس و سخنران در زمینه مهارتهای کوچینگ
 • نويسنده ی چندين مقاله با موضوع مهارتهای بهبود فردی و کوچینگ
 • کوچ شخصي و کسب و کار

اگر در اين دوره شركت نكنم چه می شود؟

باور کنید هیچ اتفاقي رخ نميدهد. دهها ميليون انسان در كشور ما و ميلياردها نفر در سراسر جهان حتي كوچكترين اطلاعي از این چنين برنامه ها و نشستهاي پر باری ندارد و به زندگي روزمره خود مي پردازند. اما معدود افرادي هستند كه براي موفيقتهاي خود برنامه اي دارند و براي خودشان نيز سرمايه گذاري ميكنند، اين افراد همان ۲۲ درصد برتر جهان هستند.هر فردي در كشور ما با شرايط فعلي در كمترين حالت، ۲۲۲ هزارتومان در ماه هزينه خورد و خوراك خود ميكند، حال سؤال اينجاست كه چقدر براي مهارتها،دانش و توانمنديهاي خود هزينه ميكند؟؟ اصلا هزينه مي كند!!! اين دوره فرصت بزرگيست براي يك سرمايه گذاري مطمئن كه ساليان سال نتيجه آن را در سراسر زندگي شغلي، اجتماعي و خانوادگي خود خواهيد ديد. البته اميدوارم از روابط شغلي و حرفهاي كه در حاشيه اين دوره شكل ميگيرد چشم پوشي نكنيد!فرصتي بزرگ براي يافتن شريك و همكار و… !

اين دوره مناسب چه افرادی نيست؟

از آنجايي كه افراد اهمال کار براي تغيير نكردن بهانه هايي ميخواهند، من ميخواهم به دوستان اهمال كار كمك كنم تا زحمت كمتري بكشند و ليست بهانه هاي متداول را در ادامه برايشان آماده كرده ام :
باشه يكم سرم كه خلوت شد/ الان كارهاي مهم تري دارم/ من درست بشو نيستم و اعتماد به نفس ندارم/ خيلي گرونه، ارزشش رو نداره ! / بعيد مي دونم اثري داشته باشه/ ديگه از من كه گذشته/ اين چيزا با آموزش درست نمي شه! ذاتيه ! / با آموزش كه آدم تغيير نميكنه! بايد خودم تصميم بگيرم تغيير كنم/ اينا يه كيسه دوختن واسه جيب خودشون به فكر بقيه نيستن كه/ من كه نميخوام آپولو هوا كنم، همين زندگي عادي كه دارم خوبه.
ليست بالا و بسياري از بهانه هاي ديگر، نمونهاي كوچك از مكانيزم مغز است كه ميخواهد ما را در حالت موجود حفظ كند. اگر اينگونه فكر مي كنيد اين دوره قطعا براي شما مناسب نخواهد بود.

من در زندگی ام مربی نداشته ام و خودم را نيز انسان موفقی می دانم، آيا اين دوره برای من هم مناسب است؟

نخست اينكه نميشود گفت ما بدون مربي به موفقيت رسيدهايم! اگر نگاهي به گذشته بياندازيد به وضوح ميبيند يك نفر يا چندين نفر را در مقاطع مختلف زندگي خود داشته ايد كه نقش مربي و راهنماي شما را داشته. اين فرد ميتواند هركسي باشد مانند پدر يا مادر، دايي يا…، معلم دبيرستانتان، يك دوست صميمي، همسرتان، استاد دانشگاهتان، مربي موسيقي يا زبان انگليسيتان، يك سخنران يا… . ما اگر در يك اجتماع زندگي ميكنيم به احتمال ۴۴ % نميتوانيم نقش ديگران را در موفقيت خود انكار كنيم.
دوم اكنون شما با همت و تلاش خودتان و كمك ديگران به موفقيت فعلي رسيده ايد و من بابت اين كار شما را صدها بار تشويق و تحسين ميكنم، زيرا متفاوت از ديگران زندگي كرده ايد. اما اگر حتي يكي از دلايل زير يا مشابه آن درباره شما صدق ميكند شركت در اين دوره به مراتب هزينه(زماني، انرژي، مالي) كمتري نسبت به شركت نكردنش براي شما دارد:
 • نميتوانند برخي صحبتها و مسائلشان را بيان كنند، زيرا ديگران از آنها انتظار ندارند (قهرمان زندگي ديگرانند).
 • غرور اولين مانع يا سرپوش براي انسانهاي موفق است كه آنها را از سطوح بالاتر آن باز ميدارد.
 • تصميمات اشتباه انسانهاي موفق روي زندگي تعدادي زيادي از افراد تأثير مستقيم دارد.
 • زمان براي انسانهاي موفق ضريب ارزشي بالاتري دارد، استفاده بهينه از آن الزاميست.
 • ممكن است درآمد زياد آنها فرزنداني ناكارآمد را بار بياورد(مرز بين رفاه و رفاهزدگي)
 • اين افراد ممكن است در برقراري تعادل بين كار و زندگي شخصي ناموفق بوده باشند.
 • به دليل سطح درآمد بالاتر در معرض عادت ولخرجي، بيشتري قرار دارند.
 • ابهام در مفهوم بعضي صفات مانند درست خرج كردن و خساست.
 • توقف در آموزش(تصور خطرناك همه چيزداني)
 • منابع بيشتري را براي از دست دادن دارند.
 • ريسكهاي بزرگتري انجام ميدهند.
 • بي انگيزگي مفرط از فرط بي نيازي.
 • و