کوچینگ تعالی

 

کوچینگ

قبل از اینکه در مورد کوچینگ تعالی صحبت کنیم اگر موارد زیر برایتان دغدغه است ادامه مطلب را بخوانید!!

 • الان در شرایطی از زندگی قرار دارم که احساس سردرگمی میکنم و نمیدانم باید از کجا و چطور شروع کنم؟
 • هدف مشخصی در زندگی ندارم و نمیتوانم اهداف واقعی و مورد علاقه خودم را پیدا کنم!
 • کارهای عقب افتادهِ مهمِ فراوانی برای انجام دادن دارم اما در عین حال هیچ کاری انجام نمیدهم و دچار روزمرگی شدهام. و حتی گاهی وقتها از خودم متنفر میشوم!
 • آموزشهای فراوانی دیدهام و کتابهای زیادی خواندهام اما بجای روشن شدن مسیر زندگی ام، بیشتر مسیر را گم کردهام! و از آموزش و کتاب خسته شده ام!
 • در تصمیم گیریهای مختلف زندگی تردید و تعلل زیادی میکنم، تا حدی که فرصتها را از دست میدهم!؟
 • انواع مشاورهها را رفته ام اما مسائل اصلی ام هنوز حل نشده و از تئوریهای ارائه شده نتیجه ای نگرفته ام!؟
 • اهدافم را تعیین کرده ام، اما نقطه شروع و مسیرهای رسیدن به آن را نمیدانم؟! در اولویت بندی کردن هدفهایم دچار ابهام هستم؟
 • به همه هدفهایی که توی زندگی داشته ام،رسیده ام اما هنوز حالم خوب نیست!!!
 • وقتی کتابی را برای خواندن شروع میکنم آن را تا پایان نمیخوانم؟!
 • ایده های فوق العاده عالی دارم اما هیچوقت آنها را عملی نکردهام. و این مشکل همیشگی من است!؟
 • از آموزههای موفقیتی و مثبت اندیشی اشباع شده ام و تابحال هیچ کمکی به زندگی من نکرده اند!؟
 • هدف دارم اما بین انتخاب و انجام چندین هدف متوقف، و نهایتا دچار بی عملی و هیچکاری نکردن شده ام!
 • دلم تغییر میخواهد اما از تغییر کردن میترسم!

فایل صوتی توضیحات دوره:

دانلود فایل صوتی

کوچینگ تعالی در یک نگاه

مخاطب: زوجها/ دانشجویان/فارغ التحصیلان/ صاحبین کسب و کار/ افرادی که قصد شروع کاری دارند/علاقه‌مندان به آموزش
طول دوره:
90 روز
مدرس و کوچ :
محمد کاظمی
مبلغ: یک میلیون و یک صد و نود هزار تومان بابت 12 جلسه کوچینگ و آموزش

دوره کوچینگ تعالی چیست؟

کوچینگ در واقع به معنی مربیگری است اما در ایران وقتی ما کلمه مربی را می شنویم ذهن ما به سمت ورزش و مربیگری ورزشی می رود اما در واقع باید بگویم که مربیگری می تواند در جنبه های دیگر با هدف توسعه معنی پیدا کند. از جمله مربیگری(کوچینگ) در زندگی ، مربیگری در تجارت ، مربیگری شخصی، مربیگری در سلامت، مربیگری در آموزش ، مربیگری در ارتباط و … . اهمیت استفاده از مربی (کوُچ) برای نزدیکتر شدن به اهدافمان در رودخانه زندگی به اندازه اهمیت استفاده از روغن موتور برای ماشین مان است که کار اجزای ماشین را روان میکند ! چرخدنده های زندگی شاید بچرخد، اما با سروصدا و سختی فراوان میچرخد! دوره کوچینگ تعالی حکم همان روغن موتور را در جریان زندگی دارد .

کوچینگ تعالی چکار می کند؟

برای درک بیشتر نحوه چگونگی کار کردن کوچینگ تعالی، سدی را در نظر بگیرید که پُر از آب است. اگر دریچه های تخلیه را به موقع یا با تأخیر باز نکنند چه اتفاقی میافتد!؟ خب معلوم است! علاوه بر خسارت به خود سد و شکستن دیوارهای آن، هرچه باغ و خانه سر راهش باشد را با خودش می برد ! حالا تصور کنید دیوار آن سد شمایید و وقت و عمر شما، انرژی و انگیزه، باورها، توانایی و مهارتها و هرآنچه که علم و اطلاعات دارید حکم آب پشت سد را دارد. مربی (کوُچ) دو طرف رودخانه ای که در امتداد سد وجود دارد را با سنگ و توری فلزی یعنی با ابزارهای خودشناسی، استعدادیابی، هدفگذاری، آموزش و غیره دیوارهایی میسازد که آب پشت سد بیخود هدر نرود و تمام تلاشش هدایت آب پشت سد به مقصدش است. یعنی انرژی و توانایی های مراجع را بر اساس اصل تمرکز با همکاری و همراهی خود فرد به سمت کسب نتیجه هدایت می کند.

افراد به کدام دلایل از خدمات کوچینگ تعالی بهره می برند؟

اصولا افرادی از دوره کوچینگ تعالی استفاده می کنند که از موقعیت فعلی اش ناراضی هستند و دوست دارد جای بهتری باشد و نیاز به کمک دارد. هرکسی با هر سن، شغل و جنسیتی می تواند یک مربی(کوچ) داشته باشد. در دنیا رواج پیدا کرده که برای موفقیت در هر زمینه ای یک کوچ انتخاب می کنند.برای مثال:
 • پدر یا مادری که از رابطه با فرزند نوجوان خود خسته و کلافه شده و هر راهی را امتحان کرده بی فایده بوده است.
 • مردی که چند ساله به هر دری می زند و نمیتواند درآمدش را افزایش دهد و الان بدهکار نیز هست.
 • خانم خانه داری که دوست دارد کار مفیدتری برای خودش انجام دهد اما نمی داند چطور.
 • پسری که احساس میکند خیلی دیر شده و از خیلی موارد در زندگیش عقب افتاده است.
 • کارمندی که بین ادامه دادن کارمندی و ایجاد شغل خودش، مردد مانده است .
 • مرد یا زنی که در دوران بعد از جدایی بی انگیزه و پر از ترس است.
هرکس به دلیلی به یک مربی(کوچ) مراجعه می کند. دلیل انتخاب یک مربی توسط شما چه می باشد؟

چرا تصمیم به برگزاری این دوره گرفتم؟

می دیدم خیلی از انسان های اطرافم دغدغه هایی دارند که نمی دانند چطور باید آنها را حل کنند.برای همین به فکر افتادم تا دوره ای را طراحی کنم که بتوانم به انسانها کمک کنم تا بتوانند دغدغه ها خودشان را حل کنند.دلیل عمده ای که انسان در زندگی با آن مواجه هستند ترس است.و این ترس میوه ناآگاهی است.وقتی که ما در یک محیط ناآشنا در تاریکی قرار می گیریم، می ترسیم حرکت کنم. چون امکان دارد در کمی جلوتر یک چاه باشد و ما در چاه سقوط کنیم.حال اگر یک نور به کمک ما بیاید خیلی راحت مسیر را می بینم و حرکت میکنیم و در واقع در کوچینگ ما به شما کمک می کنیم تا به آگاهی دست پیدا کنید که بتوانید به راحتی در هرشرایطی حرکت کنید و تمام  مسائل و دغدغه ها خودتان را حل کنید و از زندگی لذت ببرید.

مدت دوره کوچینگ تعالی چند ماه و چگونه برگزار می شود؟

طول دوره 90 روز یا 3 ماه می باشد.
شامل:
 • 12 جلسه 60 دقیقه ای کوچینگ تکنفره برای افراد ساکن کرمان به صورت جلسات حضوری و برای افراد استانهای دیگر به صورت تلفنی با شما تماس گرفته خواهد شد.(هفته ای یک جلسه= 12 هفته)
 • 12 فایل فایل صوتی که به صورت آنلان برای شما ارسال خواهد شد. هرهفته یک فایل و انجام تمرینات مربوط به آن.

در جلسات تلفنی چه چیزهایی گفته می شود؟

 • پرداختن به بزرگترین دغدغه و سؤالی که اکنون در زندگی دارید.
 • افزایش آگاهی نسبت به خود و گرفتن تصمیمات هوشمندانه.
 • افزایش مسئولیت پذیری و تمرکز بر پیدا کردن راه حل.
 • افزایش قدرت انتخاب
 • افزایش انگیزه

مبلغ سرمایه گذاری برای کوچینگ تعالی:

مبلغ سرمایه گذاری 1/190/000 تومان که می توانید براساس انتخاب هر یک از پیکیج های زیر پرداخت نمایید.
پکیج A :
 • تخفیف ویژه برای پرداخت نقدی: 890 هزار تومان
پکیج B :
 • پرداخت غیر نقدی که به صورت سه قسط به شرح زیر پرداخت می شود:
مبلغ پرداختی ماه اول: 400هزار تومان
مبلغ پرداختی ماه دوم: 400هزار تومان
مبلغ پرداختی ماه سوم:390 هزار تومان

چطور ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام در این دوره می بایست در ابتدا فرم پش ثبت نام را باز کنید  و تمام اطلاعات مربوط به آن را پر کنید تا بقیه اطلاعات مربوط به دوره و شروع آن برای شما ارسال شود.اکنو برای ثبت نام بر روی فرم پیش ثبت نام کلیک کنید تا فرم برای شما باز شود.

آیا هزینه این دوره کمی گران نیست؟!

اولا اجازه بدهید به جای هزینه بگوییم سرمایه گذاری چون اگر آموزش را هزینه بدانیم، حتی یک ریال هم برایش زیاد است.اما اگر به آموزش از دید یک سرمایه گذاری نگاه کنید به شخصه می گویم بهترین سرمایه گذاری برای انسان سرمایه گذاری بر روی افکرشان است.چون این فکر شماست که دارد آینده شما را می سازد.حال چه بهتر که فکری به حال فکرمان بکینم.اما اگر شرایط زندگی خود را به گونه ای میبینیم که مثلاً با  پی بردن به استعدادها و علاقهمندیها، روشن شدن مسیرهای تازه در زندگی و برطرف شدن اصلی ترین دغدغه های ذهنی بتوانید نتایج فوق العاده ای در زندگیتان بدست بیاوریدو چه بهتر که همین الان در این دروه ثبت نام کنید.زیرا معتقدم 100 برابر این سرمایه گذاری در آینده به شما بازخواهد گشت با تغییراتی که در زندگی خود ایجاد خواهید کرد.

ضمانت رضایت شما از دوره کوچینگ تعالی:

لوگو

از آنجایی که 100درصد به این دوره معتقدم، این ضمانت و اطمینان را به شما می‌دهم که در صورت عدم رضایت شما پس از گذشت یک ماه از این دوره، تمام مبلغ پرداختی را در همان روز با رضایت کامل به شما بازگردانم.
از این بابت آسوده باشید که هیچ ریسکی انجام نمی‌دهید! اگر دوره مورد پسند شما نبود، کافیست با ما تماس بگیرید و شماره کارت خود را برای ما بخوانید در کمترین زمان ممکن مبلغ واریز خواهد شد.

 

مربی(کوچ) این دوره کیست؟

محمد کاظمی
 • مدیر وبسایت کاظمی کوچ
 • نویسنده کتاب معجزه ای بنام انسان
 • پژوهشگر، مدرس و سخنران در زمینه مهارتهای کوچینگ
 • نویسنده ی چندین مقاله با موضوع مهارتهای بهبود فردی و کوچینگ
 • کوچ شخصی و کسب و کار

اگر در این دوره شرکت نکنم چه می شود؟

باور کنید هیچ اتفاقی رخ نمیدهد. دهها میلیون انسان در کشور ما و میلیاردها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از این چنین برنامه ها و نشستهای پر باری ندارد و به زندگی روزمره خود می پردازند. اما معدود افرادی هستند که برای موفیقتهای خود برنامه ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه گذاری میکنند، این افراد همان 22 درصد برتر جهان هستند.هر فردی در کشور ما با شرایط فعلی در کمترین حالت، 222 هزارتومان در ماه هزینه خورد و خوراک خود میکند، حال سؤال اینجاست که چقدر برای مهارتها،دانش و توانمندیهای خود هزینه میکند؟؟ اصلا هزینه می کند!!! این دوره فرصت بزرگیست برای یک سرمایه گذاری مطمئن که سالیان سال نتیجه آن را در سراسر زندگی شغلی، اجتماعی و خانوادگی خود خواهید دید. البته امیدوارم از روابط شغلی و حرفهای که در حاشیه این دوره شکل میگیرد چشم پوشی نکنید!فرصتی بزرگ برای یافتن شریک و همکار و… !

این دوره مناسب چه افرادی نیست؟

از آنجایی که افراد اهمال کار برای تغییر نکردن بهانه هایی میخواهند، من میخواهم به دوستان اهمال کار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانه های متداول را در ادامه برایشان آماده کرده ام :
باشه یکم سرم که خلوت شد/ الان کارهای مهم تری دارم/ من درست بشو نیستم و اعتماد به نفس ندارم/ خیلی گرونه، ارزشش رو نداره ! / بعید می دونم اثری داشته باشه/ دیگه از من که گذشته/ این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه ! / با آموزش که آدم تغییر نمیکنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم/ اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن که/ من که نمیخوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه.
لیست بالا و بسیاری از بهانه های دیگر، نمونهای کوچک از مکانیزم مغز است که میخواهد ما را در حالت موجود حفظ کند. اگر اینگونه فکر می کنید این دوره قطعا برای شما مناسب نخواهد بود.

من در زندگی ام مربی نداشته ام و خودم را نیز انسان موفقی می دانم، آیا این دوره برای من هم مناسب است؟

نخست اینکه نمیشود گفت ما بدون مربی به موفقیت رسیدهایم! اگر نگاهی به گذشته بیاندازید به وضوح میبیند یک نفر یا چندین نفر را در مقاطع مختلف زندگی خود داشته اید که نقش مربی و راهنمای شما را داشته. این فرد میتواند هرکسی باشد مانند پدر یا مادر، دایی یا…، معلم دبیرستانتان، یک دوست صمیمی، همسرتان، استاد دانشگاهتان، مربی موسیقی یا زبان انگلیسیتان، یک سخنران یا… . ما اگر در یک اجتماع زندگی میکنیم به احتمال 44 % نمیتوانیم نقش دیگران را در موفقیت خود انکار کنیم.
دوم اکنون شما با همت و تلاش خودتان و کمک دیگران به موفقیت فعلی رسیده اید و من بابت این کار شما را صدها بار تشویق و تحسین میکنم، زیرا متفاوت از دیگران زندگی کرده اید. اما اگر حتی یکی از دلایل زیر یا مشابه آن درباره شما صدق میکند شرکت در این دوره به مراتب هزینه(زمانی، انرژی، مالی) کمتری نسبت به شرکت نکردنش برای شما دارد:
 • نمیتوانند برخی صحبتها و مسائلشان را بیان کنند، زیرا دیگران از آنها انتظار ندارند (قهرمان زندگی دیگرانند).
 • غرور اولین مانع یا سرپوش برای انسانهای موفق است که آنها را از سطوح بالاتر آن باز میدارد.
 • تصمیمات اشتباه انسانهای موفق روی زندگی تعدادی زیادی از افراد تأثیر مستقیم دارد.
 • زمان برای انسانهای موفق ضریب ارزشی بالاتری دارد، استفاده بهینه از آن الزامیست.
 • ممکن است درآمد زیاد آنها فرزندانی ناکارآمد را بار بیاورد(مرز بین رفاه و رفاهزدگی)
 • این افراد ممکن است در برقراری تعادل بین کار و زندگی شخصی ناموفق بوده باشند.
 • به دلیل سطح درآمد بالاتر در معرض عادت ولخرجی، بیشتری قرار دارند.
 • ابهام در مفهوم بعضی صفات مانند درست خرج کردن و خساست.
 • توقف در آموزش(تصور خطرناک همه چیزدانی)
 • منابع بیشتری را برای از دست دادن دارند.
 • ریسکهای بزرگتری انجام میدهند.
 • بی انگیزگی مفرط از فرط بی نیازی.
 • و