محمد کاظمی کیست؟

 

 

نویسنده کتاب معجزه ای بنام انسان

 

روانشناس و دانش آموخته انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

 

برگزار کننده دوره های آموزشی متعدد در حوزه علوم ذهنی و رشد مهارتها فردی

 

محقق و مدرس در حوزه آموزش مهارتهای فردی و هیپنوتیزم

محمد کاظمی

.

.

درباره ی محمد کاظمی:

من محمد کاظمی هستم و به ا‌نسانها کمک می‌کنم تا با استفاده از تغییر الگوهای فکری و رفتاری‌شان تغییرات بسیار چشم‌گیری را در جنبه‌های مختلف زندگی‌شان ایجاد کنند. به نظر من بزرگ‌ترین دلیل شکست انسان‌ها در زندگی‌شان این است که آن‌ها وقتشان را در جای نامناسبی هدر می‌دهند. اغلب مردم بجای اینکه تمرکزشان را روی خواسته‌هایشان در زندگی بگذارند. صرف نگرانی‌هایی که دارند می‌کنند. آن‌ها نگران آینده، نگران فرزندان، نگران شغل، نگران درآمد و غیره هستند. به‌گونه‌ای که سرتاسر زندگی‌شان پر شده از استرس و اضطراب. خیلی از وقت‌ها در جلسات مشاوره زمانی که با افراد صحبت می‌کنم. متوجه می‌شوم که خیلی از آن‌ها در تله‌ی سردرگمی گرفتار شده‌اند. آن‌ها فکر می‌کنند شرایط و محیط آن‌ها را هدایت می‌کند. روش کاری من به‌گونه‌ای است که در ابتدا به آن‌ها کمک می‌کنم. بتوانند نگرششان را نسبت به خودشان تغییر دهند، و دریابند که تمام شرایط و مسائلی که دارند. نتیجه برنامه‌ریزی نامناسب ذهنی‌شان است، نه عوامل بیرونی. سپس از طریق هیپنوتیزم به آن‌ها کمک می‌کنم تا بتوانند از نو دوباره ذهنشان را برای خواسته‌هایی که در زندگی دارند برنامه‌ریزی کنند. هدف قلبی من کمک کردن به انسان‌هاست. به‌گونه‌ای که بتوانند سکان‌دار زندگی خودشان باشند و در هر ساحلی که خودشان می‌خواهند پهلو بگیرند.

.

زندگی نامه محمد کاظمی

 از دوران نوجوانی علاقه مند به مباحث روانشاسی شدم و شروع به خواندن کتابهای روانشاسی  کردم در دوران دانشگاه وارد رشته برق شدم. زمان تحصیل در این رشته اصلا علاقه به مباحث برقی نداشتم. بیشتر علاقمند بودم بجای اینکه مدارهای مختلف را تجزیه تحلیل کنم بیایم و سیستم ذهنی انسان را بشناسم و تجزیه و تحیلیل کنم. برای همین، هم زمان با تحصیل، دوره های کوچینگ و NLP (برنامه ریزی عصبی کلامی) و حتی بعضی از آموزش ها و دوره های جانبی از جمله نوابغ فروش را گذراندم در همین زمان دست به کارهای مختلفی زدم که همه ی آنها را نا تمام رها کردم چرا که می دانستم اصلا به آن کارها علاقه ندارم ولی تجربه های بسیاری خوبی را کسب کردم.

دوباره وارد دانشگاه شدم این بار برای خواندن رشته دلخواهم یعنی روانشاسی، وقتی که شروع به تحصیل کردم متوجه شدم خیلی از انسانها دوستدارند در زندگی خودشان تغییرانی را ایجاد کنند اما نمی دانند چطور و از کجا شروع کنند. برای همین تصمیم گرفتم تا مانند یک مربی در کنار انسانها باشم و آموزشهایی را که یاد گرفته ام به مردم کشور عزیزم آموزش دهم. من قصد دارم  کمک کنم تا دنیای اطرافمان جای بهتری برای زندگی کردن باشد.

.

رسالت ما در مجموعه محمد کاظمی

به کمک دوستانم در این مجموعه به عزیزانی که می خواهند از خودشان انسان های موفق تر و موثرتری بسازند کمک می کنیم تا سیستم ذهنی خودشان را به صورت ساده و کاربردی بشناسند و سپس به آنها کمک می کنیم تا بتوانند در زندگیشان حال خوبی داشته باشند و به خواسته ها و اهدافشان برسند. چرا که بر این باوریم که انسانها در زندگیشان فقط باید از یک نفر بهتر باشند و آن کسی نیست جز گذشته خودشان.

همچنین به کمک آموزشهای کوچینگ و هیپنوتیزم به شما کمک می کنیم تا بتوانید سطح مهارتهای خودتان را بالا ببرید چرا که هر اندازه که مهارتهای خودتان را افزایش دهید می توانید احساس بهتری نسبت خودتان داشته باشید و انسانهای موثرتر و توانمندتر باشید.

img_9949

در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد و همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.

بخشی از نوشته های محمد کاظمی

چرا فایلهای صوتی خودهیپنوتیزم!

در مقابله با شکستهای زندگی چه می کنید؟

هیپنوتیزم، درمان مؤثر اضطراب

هیپنوتیزم ، درمان مؤثر اضطراب است. هیپنوتیزم، درمان مؤثر اضطراب به فرد کمک می‌کند تا…

استرس (بلای همه گیر قرن)

استرس ، بلایی است همه گیر. این بلای همه گیر که تحت عنوان استرس شناخته…

درمان هیپنوتیزمی سردرد

درمان هیپنوتیزمی سردرد ، از دیگر شاخه‌های تخصصی درمانی به روش هیپنوتیزم است. درمان هیپنوتیزمی…

هیپنوتیزم علمی نوین

هیپنوتیزم علمی نوین ، روشی درمانی بر پایۀ دسترسی به ضمیر ناخودآگاه است. آنچه که…

درمان هیپنوتیزمی اختلالات جنسی

درمان هیپنوتیزمی اختلالات جنسی ،روی روابط نزدیک زناشویی کار می‌کند. درمان هیپنوتیزمی اختلالات جنسی یکی…

هیپنوتیزم ورزشی

هیپنوتیزم ورزشی ،به شاخه ای از علم هیپنوتیزم اطلاق می‌شود که در آن، ورزشکاران حرفه‌ای،…

درمان هیپنوتیزمی ترس در کودکان

درمان هیپنوتیزمی ترس در کودکان ،یکی از مفیدترین روش‌های روان درمانی است. درمان هیپنوتیزمی ترس در کودکان با توجه به حساسیت…